• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Випускники ліцею

2002 рік

Випусники:

1. Абдула Олена Михайлівна
2. Антоненко Олег Григорович
3. Дунець Сергій Вікторович
4. Захаревич Ніна Миколаївна
5. Івченко Альна Волдимирівна
6. Івченко Олена Миколаївна
7. Іщук Олександр Павлович
8. Кмітевич Ірина Анатоліївна
9. Кондратюк Ірина Дмитрівна
10. Кондратюк Оксана Миколаївна
11. Копійченко Вадим Григорович
12. Лагодзя Анна Олександрівна
13. Охріменко В’ячеслав Сергійович
14. Підберезна Валентина Михайлівна
15. Пономаренко Катерина Олександрівна
16. Притула Ірина Олександрівна
17. Розгон Роман Олександрович
18. Хілобоченко Максим Петрович
19. Шуляк Юлія Василівна
20. Баланюк Тетяна Юріївна
21. Бевзенко Людмила Миколаївна
22. Бевзенко Руслан Миколайович
23. Вовченко Ярослав Васильович
24. Волкова Альона Олексіївна
25. Гуменюк Лілія Михайлівна
26. Журавльова Людмила Миколаївна
27. Зауголков Дмитро Олексійович
28. Зубачевська Юлія Володимирівна
29. Іванова Валентина Василівна
30. Іваночко Максим Ігорович
31. Косяненко Алла Петрівна
32. Колесник Аліса Геннадіївна
33. Краєвий Олександр Петрович
34. Ополонець Оксана Павлівна
35. Панченко Світлана Володимирівна
36. Пилипенко В’ячеслав Петрович
37. Солодун Олександр Іванович
38. Туркаленко Микола Олександрович
39. Хлипало Валерій Сергійович
40. Хоменко Юлія Михайлівна
41. Цимбалюк Тетяна Андріївна
42. Янкова Світлана Сергіївна

Золота медаль:

1. Захаревич Ніна Миколаївна
2. Журавльова Людмила Миколаївна
3. Іванова Валентина Василівна
4. Івченко Альона Володимирівна
5. Колесник Аліса Геннадіївна
6. Ополонець Оксана Павлівна
7. Ямкова Світлана Сергіївна

Срібна медаль:

1. Абдулла Олена Михайлівна
2. Вовченко Ярослав Васильович
3. Волкова Альона Олексіївна
4. Івченко Олена Миколаїва
5. Копійченко Вадим Григорович
6. Притула Ірина Олексанрівна
7. Розгон Роман Олександрович
8. Шуляк Юлія Василівна


2003 рік

Випусники:

1. Гурчак Сергій Миколайович
2. Крутій Альона Олександрівна
3. Накоп’юк Олексій Вітолійович
4. Берднікрв Олександр Сергійович
5. Завірюха Тетяна Іванівна
6. Кутенко Наталія Григорівна
7. Алієв Руслан Рамизанович
8. Бардигола Галина Мирославівна
9. Козяр Любов Григорівна
10. Кошельна Наталія Миколаївна
11. Куликовський Олексій Ігорович
12. Кучеренко Оксана Сергіївна
13. Ліпінський Констянтин Юрійович
14. Лобасова Марина Анатоліївна
15. Луцюк Олена Іванівна
16. Нестеренко Андрій Михайлович
17. Рейзвих Вілена Володимирівна
18. Сліпушенко Валентина Миколаївна
19. Сошинський Денис Ігорович
20. Цибулько Андрій Андрійович

Золота медаль:

1. Гурчак Сергій Миколайович
2. Крутій Альона Олександрівна
3. Накоп’юк Олексій Віталійович

Срібна медаль:

1. Бердніков Олександр Сергійович
2. Завірюха Тетяна Іванівна
3. Кутненко Наталія Григорівна

Класний керівник: Черепенко О.В.


2004 рік

Випускники:

1. Вовк Ярослава Вікторівна
2. Войченко Оксана Леонідівна
3. Горпинченко Максим Вікторович
4. Іщук Вадим Сергійович
5. Качур Наталія Володимирівна
6. Коваль Вкторія Валеріївна
7. Кошельний Максим Миколайович
8. Литвинюк Алла Віталіївна
9. Левченко Микола Олександрович
10. Маляр Іван Вікторович
11. Мегей Наталія Вікторівна
12. Мельник Олександр Олександрович
13. Назаревич Руслана Іванівна
14. Подвисоцька Юлія Юріївна
15. Поліщук Ольга Анатоліївна
16. Прохвотілова Альона Сергіївна
17. Рябошапко Богдан Петрович
18. Рогульський Ігор Сергійович
19. Семенюк Мирослава В’ячеславівна
20. Танцюра Олександр Сергійович
21. Трясоруб Наталія Вікторівна
22. Уланович Галина Олександрівна
23. Хоменко Олександр Анатолійович
24. Шкода Юрій Іванович
25. Шевченко Людмила Іванівна

Золота медаль:

1. Качур Наталія Володимирівна
2. Литвинюк Алла Віталіївна
3. Поліщук Ольга Анатоліївна
4. Подвисоцька Юлія Юріївна
5. Рогульський Ігор Сергійович
6. Рябошапко Богдан Петрович
7. Трясоруб Наталія Вікторівна
8. Шевченко Люлмила Іванівна

Срібна медаль:

1. Коваль Вікторія Валеріївна
2. Мегей Наталія Вікторівна
3. Назаревич Руслана Іванівна
4. Семенюк Мирослава В’ячеславівна

Класний керівник: Сотник А.В.


2005 рік

Випускники:

1. Бойко Мар’на Сергіївна
2. Гриб Олексій Миколайович
3. Григоренко Вадим Миколайович
4. Гусєв Ігор Михайлович
5. Євдокимов Володимир Олександрович
6. Євтушенко Оксана Петрівна
7. Жураковська Олена Михайлівна
8. Звіряка Анна Сергіївна
9. Кісіль Богдан Олександрович
10. Кубрак Марина Вікторівна
11. Кузьмінський Микола Миколайович
12. Кучер Анастасія Вікторівна
13. Максименко Костянтин Миколайович
14. Мельник Валентина Віталіївна
15. Мороз Андрій Сергійович
16. Поліщук Олександр Анатолійович
17. Потапова Олена Петрівна
18. Ратушний Андрій Валерійович
19. Синьогуб Алла Володимирівна
20. Харіна Тетяна Ігорівна
21. Стояненко Олег Віталійович
22. Цвик Ірина Миколаївна
23. Шевченко Олесандр Романович
24. Ястремський Олександр Валерійович

Золота медаль:

1. Гриб Олексій Миколайович
2. Звіряка Анна Сергіївна
3. Кісіль Богдан Олександрович
4. Кучер Анастасія Вікторівна
5. Синьогуб Алла Володимирівна
6. Ястремський Олександр Валерійович

Срібна медаль:

1. Бойко Мар’яна Сергіївна
2. Жураковська Олена Михайлівна
3. Стояненко Олег Віталійович
4. Цвик Ірина Миколаївна

Класний керівник: Доманіцька В.В.


2006 рік

Випускники:

1. Бойко Євгенія Анатоліївна
2. Голик Анна Ігорівна
3. Григоренко Андрій Олександрович
4. Громосевич Ірина Валеріївна
5. Джумага Аліна Ярославівна
6. Забермах Анастасія Петрівна
7. Загородня Світлана Віталіївна
8. Кормах Анна Іллівна
9. Концеба Алла Степанівна
10. Кондратюк Ірина Володимирівна
11. Косенко Володимир Вікторович
12. Куликівська Оксана Анатоліївна
13. Кучугура Інна Олегівна
14. Мегей Галина Олександрівна
15. Мегей Інна Олександрівна
16. Острань Іна Тарасівна
17. Попсуй Любов Володимирівна
18. Поліщук Альона Сергіївна
19. Плахотнюк Олена Вікторівна
20. Ребрина Василь Віталійович
21. Рижабек Микола Олександрович
22. Росол Анастасія Володимирівна
23. Сабадаш Мар’яна Андріївна
24. Савченко Сергій Володимирович
25. Сухонос Вікторія Анатоліївна
26. Тарамбула Євген Сергійович
27. Ткачук Ярослав Сергійович
28. Хлипало Ніна Юріївна
29. Чабанюк Сергій Юрійович
30. Шкода Надія Олександрівна

Золота медаль:

1. Забермах Анастасія Петрівна
2. Кучугура Інна Олегівна
3. Плахотнюк Олена Вікторівна

Срібна медаль:

1. Бойко Євгенія Анатоліївна
2. Джумага Аліна Ярославівна
3. Концеба Алла Степанівна
4. Поліщук Альона Сергіївна
5. Рерина Василь Віталійович
6. Шкода Надія Олександрівна

Класний керівник: Муляк О.М.


2007 рік

Випускники:

1. Абакумова Оксана Андріїіна
2. Балка Вікторія Юріївна
3. Безчасна Тетяна Геннадіївна
4. Білик Каріна Олександріївна
5. Бровець Валетнина Павліївна
6. Ващук Павло Велерійович
7. Волошина Вікторія Сергіївна
8. Геращенкова Надія Андріївна
9. Головань Оксана Григорівна
10. Гриб Максим Миколайович
11. Гудзь Яна Олександрівна
12. Дозорець Оксана Олександрівна
13. Євстратова Вікторія Вікторівна
14. Жовтун Валерія Валеріївна
15. Зозуля Олександр Леонідович
16. Комар Ольга Сергіївна
17. Кухарчук Ірина Леонідівна
18. Лебідь Анастасія Миколаївна
19. Підберезний Олександр Михайлович
20. Рябошапко Ілона Валеріївна
21. Свиренко Олександра Юріївна
22. Сикалов Олександр Геннадійович
23. Смілянець Тарас В’ячеславович
24. Харевич Ян Олександрович
25. Штоль Анастасія Миколаївна
26. Захарчук Ольга Вікторівна
27. Сідько Віталія Василівна

Золота медаль:

1. Кухарчук Ірина Леонідівна
2. Лебідь Анастасія Миколаївна

Срібна медаль:

1. Бровець Валентина Павлівна
2. Гудзь Яна Олександрівна
3. Зозуля Олександр Леонідович

Класний керівник: Черепенко О.В.


2008 рік

Випускники:

1. Браславський Микола Петрович
2. Вовк Олександр Вікторович
3. Зубченко Іван Васильович
4. Коваль Мирослав Сергійович
5. Коваль Ярослав Валерійович
6. Кулініч Микола Валерійович
7. Кучер Валентина Сергіївна
8. Кучугура Євгенія Олегівна
9. Мазур Андрій Миколайович
10. Медведенко Ірина Костянтинівна
11. Наливайко Інна Миколаївна
12. Новицький Андрій Віталійович
13. Паршук Марина Василівна
14. Плахотнюк Юлія Вікторівна
15. Русин Тетяна Олександрівна
16. Савченко Андрій Миколайович
17. Скіченко Володимир Володимирович
18. Совгира Анна Сергіївна
19. Стемківський Владислав Сергійович
20. Тодорська Юлія Петрівна
21. Усатюк Сергій Тарасович
22. Щербина Світлана Юріївна

Золота медаль:

1. Кучугура Євгенія Олегівна
2. Савченко Андрій Миколайович

Срібна медаль:

1. Вовк Олександр Вікторович
2. Совгира Анна Сергіївна
3. Стемківський Владислав Сергійович

Класний керівник: Підлубна О.А.


2009 рік

Випускники:

1. Берегова Марина Петрівна
2. Бойко Віктор Сергійович
3. Бондаренко Роман Володимирович
4. Волошина Анастасія Анатоліївна
5. Герасимчук Мар’на Вікторівна
6. Глухенький Владислав Володимирович
7. Демчук Інна Володимирівна
8. Забара Надія Олександрівна
9. Іваночко Анастасія Ігорівна
10. Котик Леся Валеріївна
11. Кравченко Лілія Віталіївна
12. Кравчук Андрій Сергійович
13. Крамаренко Олег Петрович
14. Кукурудза Катерина Олександрівна
15. Межеріцький Євгеній Вадимович
16. Пономар Юлій Олександрович
17. Похнатюк Сергій Юрійович
18. Рекун Ганна Миколаївна
19. Риндя Вадим Володимирович
20. Рябошапко Євген Петрович
21. Слизький Юрій Олегович
22. Сошинська Христина Олександрівна
23. Стемківська Інна Сергіївна

Золота медаль:

1. Бойко Віктор Сергійович
2. Кравчук Андрій Сергійович

Срібна медаль:

1. Рябошапко Євген Петрович

Класний керівник: Ткаченко О.М.


2010 рік

Випускники:

1. Білопранич Олександр Сергійович
2. Головченко Ірина Олегівна
3. Голуб Іван Олександрович
4. Гудзь Ірина Олександрівна
5. Жовтобух Ярослав Олександрович
6. Зозуля Юрій Леонідович
7. Ільчук Ярослав Володимирович
8. Калініченко Марія Вікторівна
9. Кондратюк Світлана Володимирівна
10. Копернак Владислав Сергійович
11. Кравчук Дар’я Сергіївна
12. Кутас Тарас Борисович
13. Лобов Назарій Костянтинович
14. Макодзеба Олександр Володимирович
15. Осичнюк Вадим Валерійович
16. Сатанівська Ірина Олегівна
17. Володимир Сергійович
18. Хуторова Жанна Тарасівна
19. Черепенко Ірина Сергіївна
20. Царюк Аріна Олегівна
21. Кантур Катерина Юріївна

Золота медаль:

1. Гудзь Ірина Олександрівна
2. Черепенко Ірина Сергіївна

Срібна медаль:

1. Зозуля Юрій Леонідович

Класний керівник: Муляк О.М.


2011 рік

Випускники:

1. Бабій Леся Олександрівна
2. Бойко Ігор Миколайович
3. Бойко Олена Вікторівна
4. Заїченко Олег Олександрович
5. Косменюк Вікторія Юріївна
6. Косменюк Світлана Андріївна
7. Назаревич Наталія Іванівна
8. Овчарук Тетяна Володимирівна
9. Омельченко Владислав Олександрович
10. Підлубна Вікторія Сергіївна
11. Попсуй Олексій Володимирович
12. Свідерький Максим Юрійович
13. Сокирко Костянтин Анатолійович
14. Суховий Олександр Іванович
15. Сухонос Вікторія Вікторівна
16. Фіжделюк Яна Василівна
17. Ціпов’яз Олена Олегівна

Золота медаль:

1. Косменюк Вікторія Юріївна
2. Овчарук Тетяна Володимирівна

Срібна медаль:

1. Бабій Леся Олександрівна
2. Бойко Ігор Миколайович
3. Назаревич Наталія Іванівна
4. Омельченко Владислав Олександрович
5. Підлубна Вікторія Сергіївна
6. Суховий Олександр Іванович
7. Сухонос Вікторія Вікторівна

Класний керівник: Черепенко О.В.


2012 рік

Випускники:

1. Антонюк Сергій Миколайович
2. Гореленко Даря Віталіївна
3. Каневська Тетяна Вікторівна
4. Ковалишин Олександр Олександрович
5. Кузьменко Вікторія Анатоліївна
6. Кучер Марина Ігорівна
7. Марченко Максим Віталійович
8. Михайлюк Владислава Олегівна
9. Підгірна Катерина Ігорівна
10. Пономаренко Вадим Олегович
11. Ратушний Дмитро Анатолійович
12. Савченко Дмитро Юрійович
13. Ткачук Інна Сергіївна
14. Фомін Олександр Володимирович

Срібна медаль:

1. Каневська Тетяна Вікторівна
2. Кузьменко Вікторія Анатоліївна
3. Кучер Марина Ігорівна
4. Ткачук Інна Сергіївна
5. Фомін Олександр Володимирович

Класний керівник: Підлубна О.А.


2013 рік

Випускники:

1. Вовк Віталій Юрійович
2. Вовк Максим Олегович
3. Гаркавий Сергій Миколайович
4. Гребеніченко Анастасія Ігорівна
5. Гримовська Дар’я Владиславівна
6. Губа Віктор Сергійович
7. Завірюха Богдан Валентинович
8. Кульбіда Руслана Анатоліївна
9. Михайловський Леонід Олегович
10. Підлубна Аліна Олегівна
11. Рогульський Вадим Сергійович
12. Пелехата Людмила Олегівна
13. Соколюк Сергій Васильович
14. Ціпов’яз Анна Олегівна

Золота медаль:

1. Гребеніченко Анастасія Ігорівна
2. Гримовська Дар’я Владиславівна
3. Ціпов’яз Анна Олегівна

Срібна медаль:

1. Завірюха Богдан Валентинович

Класний керівник: Ткаченко О.М.


2014 рік

Випускники:

1. Грубий Назар Миколайович
2. Гудзенко Євгеній Васильович
3. Долоніна Анна Сергіївна
4. Закрепа Марина Олександрівна
5. Канєвська Яна Вікторівна
6. Козакова Наталія Вікторівна
7. Костенко Марія Миколаївна
8. Кравчук Антон Сергійович
9. Марейченко Наталія Володимирівна
10. Медведенко Людмила Костянтинівна
11. Мельник Назар Андрійович
12. Мельніченко Андрій Володимирович
13. Михайловський Олег Олегович
14. Нагнибіда Лілія Русланівна
15. Польова Олена Олександрівна
16. Рудченко Жанна Юріївна
17. Садівський Денис Васильович
18. Спасібожко Дмитро Вікторович
19. Ткаченко Таміла Сергіївна
20. Щербатюк Руслан Віталійович
21. Ямковий Олександр Сергійович

Золота медаль:

1. Долоніна Анна Сергіївна
2. Канєвська Яна Вікторівна
3. Козакова Наталія Вікторівна
4. Мельник Назар Андрійович
5. Ямковий Олександр Сергійович

Срібна медаль:

1. Грубий Назар Миколайович
2. Гудзенко Євгеній Васильович
3. Марейченко Наталія Володимирівна
4. Мельніченко Андрій Володимирович
5. Ткаченко Таміла Сергіївна

Класний керівник: Муляк О.М.


2015 рік

Випускники:

1. Андріянова Валерія Олександрівна
2. Безталанний Валерій Ігорович
3. Бойко Галина Сергіївна
4. Бойко Наталія Миколаївна
5. Бондаренко Артур В’ячеславович
6. Доманіцька Мирослава Олегівна
7. Заїченко Владислав Юрійович
8. Ільчук Анна Володимирівна
9. Кисельов Владислав Сергійович
10. Коноваленко Юлія Олегівна
11. Кравченко Олександр Володимирович
12. Лубневський Денис Юрійович
13. Мочалко Жанна Миколаївна
14. Пантелей Анна Олександрівна
15. Сніцаренко Владислав Олександрович
16. Черепенко Оксана Сергіївна
17. Щепак Олександр Петрович
18. Яцина Наталія Анатоліївна

Золота медаль:

1. Андріянова Валерія Олександрівна
2. Доманіцька Мирослава Олегівна
3. Черепенко Оксана Сергіївна

Класний керівник: Черепенко О.В.


2016 рік

Випускники:

1. Даниленко Владислав Вікторович
2. Завірюха Ярослава Валентинівна
3. Іващенко Дарина Андріївна
4. Косарєва Ірина Віталіївна
5. Кравчук Анна Олегівна
6. Лелека Юлія Вячеславівна
7. Маленко Наталія Андріївна
8. Пелехатий Сергій Олегович
9. Приходько Мирослава Олегівна
10. Проценко Валентина Віталіївна
11. Соколовський Дмитро Олександрович
12. Ставянко Володимир Володимирович
13. Щербак Юлія Миколаївна
14. Яровий Ростислав Тарасович

Золота медаль:

1. Завірюха Ярослава Валентинівна
2. Косарєва Ірина Віталіївна
3. Лелека Юлія Вячеславівна
4. Щербак Юлія Миколаївна

Срібна медаль:

1. Проценко Валентина Віталіївна

Класний керівник: Сотник А.В.


2017 рік

Випускники:

1. Берегова Юлія Петрівна
2. Біленко Володимир Миколайович
3. Білий Олександр Сергійович
4. Будякова Руслана Володимирівна
5. Вертипорох Владислав Станіславович
6. Гоцик Володимир Володимирович
7. Ковилова Ольга Віталіївна
8. Комісаренко Назар Анатолійович
9. Кокоулін Микола Вікторович
10. Кравчук Яна Русланівна
11. Крижанівська Анна Миколаївна
12. Макодзеба Вікторія Богданівна
13. Маленко Мирослава Вікторівна
14. Ніженський Роман Анатолійович
15. Павленко Володимир Влодимирович
16. Тимченко Катерина Вадимівна
17. Тертична Альона Леонідівна
18. Тітаренко Наталія Ігорівна
19. Хуторовий Іван Тарасович
20. Швець Аліна Романівна
21. Шинкаренко Андрій Олегович

Золота медаль:

1. Тимченко Катерина Вадимівна
2. Кокоулін Микола Вікторович

Класний керівник: Ткаченко О.М.


2018 рік

Випускники:

1. Бондаренко Родіон Олександрович
2. Вітвіцька Софія Русланівна
3. Володіна Мар`яна Володимирівна
4. Гримовський Данил Владиславович
5. Єфременко Віталій Олександрович
6. Кожушко Богдан Олександрович
7. Крикунов Владислав Валерійович
8. Лосіцька Наталія Едуардівна
9. Мельниченко Олексій Дмитрович
10. Свідерська Яна Юріївна
11. Сіроштан Владислав Миколайович
12. Слободяник Софія Михайлівна
13. Тарнавська Анастасія Олегівна
14. Топтун Юлія Владиславівна
15. Туркаленко Катерина Василівна
16. Фархутдінов Дмитро Русланович
17. Хмара Захар В`ячеславович

Золота медаль:

1.Свідерська Яна Юріївна

Класний керівник: Муляк О.М.


2019 рік

Випускники:

1.Банделюк Максим Владиславович
2.Бережний Богдан Сергійович
3.Бондаренко Андрій Олександрович
4.Горбаченко Ольга Михайлівна
5.Голуб Віталій Анатолійович
6.Калиушко Євген Васильович
7.Кондратюк Ірина Сергіївна
8.Куликовський Денис Ігорович
9.Левченко Олександра Андріївна
10.Лисиця Софія Ігорівна
11.Марченко Вітас Вікторович
12.Олійник Юлія Олександрівна
13.Оратівський Ілля Владиславович
14.Острань Анна Олександрівна
15.Рожко Артур Олегович
16.Сивокінь Альбіна Вікторівна
17.Смілянець Вікторія Сергіївна
18.Сніцаренко Костянтино Олександрович
19.Фещенко Валерія Олександрівна
20.Щербатюк Ірина Віталіївна

Золота медаль:

Сокуренко Анастасія Миколаївна

Срібна медаль:

1. Зінченко Оксана Андріївна
2.Піскунова Ірина Сергіївна
3.Приліпко Олександра Анатоліївна
4.Шахрай Аліна Євгеніївна

Класний керівник: Черепенко О.В.


2020 рік

Випускники:

1. Банделюк Володимир Володимирович
2. Бирдіна Анастасія Віталіївна
3. Вовк Артем Юрійович
4. Гаркава Анастасія Миколаївна
5. Гоменюк Таїсія Вікторівна
6. Грицай Наталія Сергіївна
7. Драченко Тетяна Олегівна
8. Єгорова Ольга Віталіївна
9. Забальський Дем’ян Дем’янович
10. Івченко Діана Вадимівна
11. Книш Катерина Сергіївна
12. Коваль Анастасія Петрівна
13. Копійченко Ростислав Володимирович
14. Мизюк Анна Валентинівна
15. Овчарук Вікторія Вікторівна
16. Омельченко Ірина Романівна
17. Опалько Богдана Михайлівна
18. Орел Марта Володимирівна
19. Погорецький Михайло Олексійович
20. Погосян Діана Михайлівна
21. Поліщук Василь Анатолійович
22. Рибак Олексій Миколайович
23. Слободяник Богдан Олександрович
24. Смолявський Федір Андрійович
25. Сухонос Андрій Вадимович
26. Трачук Юлія Вячеславівна
27. Цвігун Анастасія Тарасівна
28. Шендаренко Ілона Вікторівна
29. Ямкова Ольга Сергіївна

Золота медаль:

1. Мизюк Анна Валентинівна
2. Овчарук Вікторія Вікторівна
3. Омельченко Ірина Романівна
4. Опалько Богдана Михайлівна
5. Трачук Юлія Вячеславівна

Срібна медаль:

1. Цвігун Анастасія Тарасівна

Класний керівник: Доманыцька В.В.

Кiлькiсть переглядiв: 1403