• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Розклад уроків

8 клас

Понеділок

1. Алгебра Тресницька В.Н., Скоропад А.С.

2. Ч Трудове навчання Соколенко С.В.

З Основи здоров’я Черепенко О.В.

3. Ч Мистецтво Доманіцька В.В.

З Зарубіжна література Ткаченко О.М.

4. Фізична культура Топтун В.В.

Вівторок

1. Геометрія Тресницька В.Н., Скоропад А.С.

2. Ч Історія України Поліщук Н.П.

З Всесвітня історія Поліщук Н.П.

3.Біологія Черепенко О.В.

4. Географія Міняйло О.О.

Середа

1. Алгебра Тресницька В.Н., Скоропад А.С.08

2. Інформатика І підгрупа Підлубна О.А. 08

Іноземна мова ІІ підгрупа Доманіцька В.В. 14(3)

3.Інформатика ІІ підгрупа Підлубна О.А. 08

Іноземна мова І підгрупа Доманіцька В.В. 14(3)

Четвер

1. Ч Алгебра Тресницька В.Н., Скоропад А.С.

З Геометрія Тресницька В.Н., Скоропад А.С.

2. Фізика Левченко А.В.

3.Українська література Сотник А.В.

П’ятниця

1. Українська мова Сотник А.В.

2. Хімія Черепенко О.В.

3. Ч Зарубіжна література Ткаченко О.М.

З Фізична культура Топтун В.В.

9 клас

Понеділок

1. Інформатика І підгрупа Підлубна О.А. 08

Іноземна мова ІІ підгрупа Доманіцька В.В. 14(3)

2.Інформатика ІІ підгрупа Підлубна О.А. 08

Іноземна мова І підгрупа Доманіцька В.В. 14(3)

3. Ч Фізична культура Топтун В.В.

З Мистецтво Доманіцька В.В.

4. Ч Основи правознавства Поліщук Н.П.

З Фізика Муляк О.М.

Вівторок

1. Алгебра Муляк О.М., Левченко А.В. 07/

2. Геометрія Муляк О.М., Левченко А.В.07/

3. Ч Історія України Поліщук Н.П.

З Всесвітня історія Поліщук Н.П.

4. З Фізична культура Топтун В.В.

Середа

1. Зарубіжна література Ткаченко О.М.

2. Ч Трудове навчання Соколенко С.В.

З Основи здоров’я Черепенко О.В.

3. Фізика Муляк О.М.

4. Географія Міняйло О.О.

Четвер

1. Алгебра Муляк О.М., Левченко А.В.07/402

2. Українська література Сотник А.В.

3. Біологія Черепенко О.В.

П’ятниця

1.Ч Алгебра Муляк О.М., Левченко А.В.07/

З Геометрія Муляк О.М., Левченко А.В.07/

2.Українська мова Сотник А.В.

3.Хімія Черепенко О.В.КХ


10 клас

Понеділок

1. Біологія Черепенко О.В.

2. Алгебра і початки аналізу Муляк О.М., Скоропад А.С.07/

3.Геометрія Муляк О.М., Скоропад А.С.07/

4. Ч Фізика і астрономія Муляк О.М.

З-----------------------------------------

Вівторок

1. Українська мова І підгрупа Сотник А.В.

Іноземна мова ІІ підгрупа Доманіцька В.В. 14(3)

2. Українська мова ІІ підгрупа Сотник А.В.08

Іноземна мова І підгрупа Доманіцька В.В. 14(3)

3. Алгебра і початки аналізу Муляк О.М., Скоропад А.С.07/

Середа

1. Українська література Сотник А.В.

2. Громадянська освіта Поліщук Н.П.

3. Фізична культура і здоров’я Топтун В.В.

Четвер

1. Захист України Черепенко О.В., Махиня В.П.

2. Алгебра і початки аналізу Муляк О.М., Скоропад А.С.07/

3. Фізика і астрономія Муляк О.М.

4. Ч Фінансова грамотність Дедкова О.С.

З--------------------------------

П’ятниця

1. Ч Зарубіжна література Ткаченко О.М.

З Хімія Черепенко О.В.

2. Ч Географія Міняйло О.О.

З Геометрія Муляк О.М., Скоропад А.С.07/08

3. Ч Фізична культура Топтун В.В.

З Країнознавство Доманіцька В.В.

Субота

1. Ч Історія України Поліщук Н.П.

З Всесвітня історія Поліщук Н.П.

2. Технології Підлубна О.А.


11 клас

Понеділок

1. Українська мова Сотник А.В.

2. Фізична культура Топтун В.В.

3. Технології Підлубна О.А.08

Вівторок

1. Біологія Черепенко О.В.

2. Алгебра і початки аналізу Скоропад А.С.

3. Українська література Сотник А.В.

Середа

1. Іноземна мова Доманіцька В.В.

2. Фізика і астрономія Муляк О.М.07

3. Геометрія Скоропад А.С.

Четвер

1. Ч Зарубіжна література Ткаченко О.М.

З Фізична культура і здоров’я Топтун В.В.

2. Хімія Черепенко О.В.

3. Алгебра і початки аналізу Скоропад А.С.

П’ятниця

1. Алгебра і початки аналізу Скоропад А.С.

2. Ч Геометрія Скоропад А.С.

З Географія Міняйло О.О.

3. Фізика і астрономія Муляк О.М.07

Субота

1. Захист України Черепенко О.В., Махиня В.П.

2. Ч Історія України Поліщук Н.П.

З Всесвітня історія Поліщук Н.П.

Кiлькiсть переглядiв: 981