• Ви знаходитесь тут:

Наші традиції

У школі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

1 ВЕРЕСНЯ

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні, виставка композицій "Золота осінь".

БАТЬКІВСЬКА СУБОТА

На протязі навчального року у школах проводяться батьківські збори. У ліцеї крім таких зборів щорічно по закінченню першої навчальної чверті проводиться батьківська субота. Батьки, діти та класний керівник спілкуються на різні теми, беруть участь у інтерактивних конкурсах та вирішують проблеми класу за чашечкою ароматного кави. Для учнів 9 класу проводяться бесіди переважно на теми, що стосуються вибору професії. По закінченню батьківської суботи діти відправляються на навчання, а батьки залишаються для спілкування з класним керівником.

ДЕНЬ САМОВРЯДУВАННЯ

Найулюбленіша і найцікавіша традиція учнів і вчителів – день самоврядування. Ця подія проводиться на День учителя. Учні 11 класу міняються ролями з вчителями. Вчителі згадують свої шкільні роки, а учні отримують насолоду від учительського життя. Закінчується це все святковим концертом, який присвячений дню учителя.

МАТЕМАТИЧНИЙ ВЕЧІР

Найвизначнішою стала традиція щорічного проведення математичного вечора. Задача учнів полягає в тому, щоб показати свої математичні здібності на високому рівні, а ті учні, які не беруть участь повинні підготувати плакати на математичну тематику. Вчитель кожного класу підбирає завдання своїм учням, відповідно до їхньої програми, але завдання підвищеної складності.
Змагання складається з чотирьох етапів. На четвертому етапі з двох учнів визначається найкращий математик ліцею. На святі останнього дзвоника переможцеві вручається ніка.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.