Загальні відомості про ліцей:

Поштова адреса:

20400, м. Тальне Черкаської області,

вул. Радянська, 93

телефон 3-00-72

Статут Тальнівського економіко-математичного ліцею зареєстровано в Тальнівській райдержадміністрації 29.09.2005р. за № 10141050001000211, погоджено начальником відділу освіти Тальнівської райдержадміністрації, директором Тальнівського будівельно-економічного коледжу та затверджено рішенням № 23-6 Тальнівської районної ради 30 серпня 2005 року.

Адміністрацію:

Директор: Тресницька Валентина Никифорівна 1950 року народження, освіта вища, учитель математики, вища категорія, учитель-методист, педагогічний стаж –33 роки, керівної 29 років.

Заступник директора з навчально-виховної роботи: Юлдашева Людмила Петрівна 1973 року народження, освіта вища, учитель української мови та літератури,світової літератури, вища категорія, учитель-методист, педагогічний стаж – 14 років, керівної 2 роки.

Заступник директора з науково-методичної роботи: Підлубна Олеся Анатоліївна 1968 року народження, освіта вища, учитель математики та інформатики, вища категорія, педагогічний стаж – 20 років, керівної 5 років.

Заступник директора з виховної роботи: Коломинська Тетяна Борисівна 1968 року народження, освіта вища, учитель української мови та літератури, вища категорія, педагогічний стаж –20 років, керівної 10 років.

Голова профспілкового комітету:

Черепенко Олена В’ячеславівна, 1972 року народження, освіта вища учитель біології та хімії, вища категорія, педагогічний стаж 20 років.

Історія створення

Тальнівський економіко – математичний ліцей було створено у 2001 році розпорядженням Черкаської обласної державної адміністрації (№108 21 березня 2001 року). Підставою для створення є угода між Тальнівським будівельно – економічним коледжем і відділом освіти Тальнівської райдержадміністрації.

Спочатку ліцей мав назву Тальнівський ліцей з економіко – математичним профілем.

Відомості про адміністрацію ліцею 2001 року:

Директор: Тресницька Валентина Никифорівна 1950 року народження, освіта вища, учитель математики, вища категорія, учитель-методист.

Заступник директора з навчальної роботи: Піддубна Ольга Василівна 1973 року народження, освіта вища, учитель математики та фізики, вища категорія.

Заступник директора з науково-методичної роботи: Левченко Алла Василівна 1970 року народження, освіта вища, учитель математики та фізики вища категорія.

Заступник директора з виховної роботи: Коломинська Тетяна Борисівна 1968 року народження, освіта вища, учитель української мови та літератури, 1 категорія.

Бухгалтер: Соколенко Алла Василівна 1968 року народження, освіта вища ОКР молодший спеціаліст.

Профорганізатор:

Черепенко Олена В’ячеславівна, 1972 року народження, освіта вища учитель біології та хімії, вища категорія.

Членів профспілки - 5 осіб

Працювало 26 учителів, з яких 22 за сумісництвом. На фото учителі ліцею і викладачі коледжу на спільному святі День знань.

Педагогічний колектив ліцею ставить перед собою такі завдання: створити сприятливі умови для здібних дітей, які прагнуть оволодіти більш глибокими знаннями з математики, фізики, економіки, залучати дітей до конкретного вибору свого місця в житті, виховати всебічно розвинену та духовно багату творчу особистість.

На це направлена навчальна, науково-методична та виховна робота

/Files/images/foto1.jpg

Завантажити повну історію