• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Досягнення в МАН, олімпадах, конкурсах

Участь в Обласних олімпіадах

У 2018-2019 навчальному році 25 учнів взяли участь в олімпіадах ІІ етапу.

У 8 класі – 3 учасники,

9 класі – 5,

10 класі – 7,

11 класі – 10.

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Клас

1 місце

2 місце

3 місце

Участь

1.

Кульбіда Ілона

8

Англ.мова

2.

Бабій Софія

8

Укр.мова і літ,

Біологія

Історія, хімія, математика

3.

Біленька Тетяна

8

Математика

4.

Харченко Евеліна

9

Англ.мова

Укр.мова і літ,

Біологія, хімія, математика

5.

Жабченко Катерина

9

Географія, англ. мова, математика

6.

Таран Георгій

9

ІТ

7.

Коваленко Денис

9

ІТ, історія

8.

Гурська Ярослава

9

Історія

9.

Мизюк Анна

10

Англ.мова

10.

Овчарук Вікторія

10

Англ.мова

Хімія

11.

Опалько Богдана

10

Фізика

Математика

Біологія, історія

12.

Трачук Юлія

10

Математика

ІТ

13.

Цвігун Анастасія

10

Географія, правознавство

14.

Копійченко Ростислав

10

ІТ

15.

Вовк Артем

10

ІТ

16.

Сокуренко Анастасія

11

Нім.мова

Математика

17.

Бондаренко Андрій

11

Математика

ІТ

18.

Оратівський Ілля

11

ІТ

Астрономія

19.

Зінченко Оксана

11

Укр.мова і література Англ.мова

20.

Піскунова Ірина

11

Англ.мова

21.

Приліпко Олександра

11

Англ.мова

22.

Шахрай Аліна

11

Біологія

23.

Калиушко Євгеній

11

Географія, астрономія

24.

Голуб Віталій

11

Фізика

25.

Рожко Артур

11

Історія

9

6

5

27

Усього учні ліцею отримали 20 призових місць:

1 місць – 9,

2 місць – 6,

3 місць – 5.

У 8класі – 3 призових місця,

9 класі – 2,

10 класі – 6,

11 класі – 9.

Слід відмітити активних учасників, які мають по 2 призових місця - це

· Зінченко Оксана, Бондаренко Андрій, учні 11 класу;

· Опалько Богдана, Трачук Юлія, учні 10 класу;

· Харченко Евеліна, учениця 9 класу;

· Бабій Софія, учениця 8 класу.

Проаналізувавши призові місця з предметів, отримали такі результати:

англійської мови – 7 призових місць,

математика - 3 призових місця,

інформаційні технології – 3 призових місця,

українська мова і література – 3 призових місця,

біологія – 2 призових місця,

фізика – 1 призове місце,

німецька мова – 1 призове місце.

Кiлькiсть переглядiв: 592