• Ви знаходитесь тут:

• 15 років ліцею

Тальнівському економіко-математичному ліцею виповнилося 15

21 березня 2016 року у корпусі, де навчаються ліцеїсти, усіх чекала приємна несподіванка, адже він був святково прикрашений:привітальні листівки, повітряні кульки, смайлики. Усі відчули радість та піднесення...Адже саме у цей день Тальнівський економіко-математичний ліцей відзначає день народження.

День народження – день, коли збуваються мрії, коли радісно та тепло на душі, коли всі вітають і бажають всього найкращого. День народження – це не тільки свято, а й сходинка вище, нова висота, початок наступної сторінки у повісті твого життя.

У святковій залі зібралися гості, педагоги та працівники ліцею, учні та випускники різних років, батьки , щоб відзначити 15-й день народження.

15 років! Мало чи багато? Напевне, сказати важко… Це 3060 навчальних днів, 10710 навчальних пар, 21420 ліцейних дзвінків, 7650 перерв. За цей період у ліцеї навчалося близько 500 учнів, з них -319 отримали атестати, а 174 учні після закінчення 9-го класу пішли навчатися в Тальнівський коледж та коледжі Черкащини.

На святі звучали привітання від засновника ліцею, заслуженого працівника народної освіти Куяна І.Г., в.о. директора ВСП Тальнівського будівельно-економічного коледжу УНУС Андрющенка А.М., голови батьківського комітету Гурбича М.Т., першої випускниці Іванової В.В., перших класних керівників Піддубної О.В. та Левченко А.В..Свої вітання в цей день іменинники отримали від майбутніх ліцеїстів, вихованців дитячого садка «Струмочок», які віншували присутніх і подарували таночок. Зал дякував малятам бурхливими оплесками. Незмінний директор ліцею Тресницька В.Н. ознайомила присутніх з цікавими фактами історії ліцею: за цей період випускники отримали 100 медалей (50-золотих, 50-срібних),написано 161 науково-дослідницьку роботу, за ці роки у ліцеї навчались близько 50 династій; 2010 року ліцей посів 17-е місце серед навчальних закладів України за результатами ЗНО; 200 балів на ЗНО з математики Фомін О.2012р., Доманіцька М.2015р.

Учні 8 класу висловили всім найкращі побажання піснею «Ми бажаєм вам добра...»; 9 клас продемонстрував свої акторські здібності та віртуозну гру на баяні – Тищенко Іван та на флейті – Бондаренко Родіон; 10 клас виконав присутнім вітальну пісню; учні 11 класу підготували та подарували святкові календарики на 2016 рік, ювілейний випуск газети «Ліцей». Випускники 2016 року назавжди залишать свій слід в історії ліцею, адже є авторами герба, який презентували на святі. Усі учні та вчителі виконали гімн ліцею, слова якого написала учениця 11 класу Кравчук Анна на музику пісні С.Вакарчука «Все буде добре». Дуже цікавим був фільм, у якому можна було побачити привітання від теперішніх учнів та випускників минулих років: звучали слова вдячності і побажань з Києва, Черкас, Варшави, навіть з палуби корабля.

Усе побачене і почуте переконало, що колись посіяне вічне, розумне, добре дає свій урожай, а значить варто продовжувати рости, підніматися до нових вершин.

І буде ще двадцятий
Не за горами ювілей.
І ліцей знов його відмітить,
Зустріне всіх своїх дітей.

Відеопривітання ліцеїстів